Movies
Ratings
13
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0