Titles you rated
Soul SurferRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
LincolnRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
The Bride with White HairRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0