Titles you rated
SoulRated ★ 4.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 1.0
Saint Young MenRated ★ 4.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 1.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 0.5
OnwardRated ★ 3.0
The AeronautsRated ★ 3.0