Titles you rated
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
GuardianRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Should We Kiss FirstRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 1.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 2.0
- 나루토 4기Rated ★ 2.0