Titles you rated
ReptilianRated ★ 5.0
Project ARated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 1.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5