Titles you rated
GravityRated ★ 4.5- Shot gunRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 5.0
Mercury RisingRated ★ 4.5
The HuntedRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 4.5
SaharaRated ★ 3.0
Ong Bak 3Rated ★ 4.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.5
The Boondock SaintsRated ★ 5.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.5
22 BulletsRated ★ 4.5