Titles you rated
BargainRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Journey's EndRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0