Series
Ratings
15
The Legend of Jade SwordRated ★ 5.0
Maiden HolmesRated ★ 5.0
Fairy From the PaintingRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0