Movies
Ratings
92
Take This WaltzRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5- CandyRated ★ 4.5
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0