Series
Ratings
26- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0