Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 1.5- 블리치Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 4.0