Titles you rated
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 2.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Wonderful Precure!Rated ★ 4.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 2.5
Tsuma, Shogakusei ni NaruRated ★ 4.0
Charging TopspinnerRated ★ 2.5- 차징 탑스피너 BXRated ★ 4.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 4.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.5
Sket DanceRated ★ 3.5
SK8 the InfinityRated ★ 3.0
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 4.5
I'm in Love with the VillainessRated ★ 4.0