Titles you rated
Immortal BelovedRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
UDONRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.0
ElfRated ★ 2.0
NanaRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
BabeRated ★ 2.0