Movies
Ratings
231
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Den of ThievesRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 0.5
Grown UpsRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Alpha DogRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0