Movies
Ratings
70
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Super Size MeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0