Series
Ratings
88
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
Invert: Jozuka Hisui ToujoshuRated ★ 4.0