Titles you rated
A LoveRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5