Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Deceitful LoveRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 5.0