Titles you rated
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
DevsRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.5- 세계테마기행 - 휘바! 핀란드Rated ★ 3.5
RomeRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0