Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 0.5
TitanicRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5