Series
Ratings
145
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Apple Cider VinegarRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 2.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5- MonsterRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
RipleyRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0