Titles you rated
The World of LoveRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 1.5