Series
Ratings
50
Run OnRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 1.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5