Movies
Ratings
183
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Inside ManRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
CellularRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0