Series
Ratings
22- The FrogRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 4.0