Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
A Man's StoryRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0- Little Girl DetectiveRated ★ 4.0
- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0