Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0