Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 4.5
Flower Ever AfterRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 3.5
Carefree Travelers Season 1Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Big Time RushRated ★ 3.0
- Big Time RushRated ★ 3.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.5
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 4.5- VictoriousRated ★ 4.5
VictoriousRated ★ 5.0- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0