Movies
Ratings
37- The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
- Battle of the SexesRated ★ 3.5
- Easy ARated ★ 4.0
- The HelpRated ★ 5.0
- AlohaRated ★ 4.0
- Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
- Irrational ManRated ★ 3.5
- La La LandRated ★ 4.5
- High FidelityRated ★ 3.5
- 8 MileRated ★ 4.5
- Sing StreetRated ★ 3.5
- 24 Hour Party PeopleRated ★ 3.5
- Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
- Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
- AnnihilationRated ★ 4.0
- Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.5
- The Maze RunnerRated ★ 3.5
- Wonder WomanRated ★ 2.0
- Baby DriverRated ★ 3.5
- Star Trek: BeyondRated ★ 3.5