Movies
Ratings
120
Children of MenRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0