Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Code Black Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0