Titles you rated
The KillerRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Z for ZachariahRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.5