Movies
Ratings
65
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
FailanRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
3-IronRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
PoetryRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0