Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0