Titles you rated
The Third HalfRated ★ 3.0
WidowsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.5
Fantasy IslandRated ★ 2.0
The BabysitterRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
KeanuRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 3.0
The Devil's PathRated ★ 3.5
The ComplexRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 1.5