Titles you rated
JawsRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
DragonHeartRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0