Series
Ratings
164
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5- JealousyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
American VandalRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
American VandalRated ★ 4.0