Movies
Ratings
239
VolcanoRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5