Titles you rated
Hot BloodedRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Hide N SeekRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Techniques of FightingRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
- SawRated ★ 4.0