Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0