Titles you rated
The White TigerRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 0.5
The Hidden FaceRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
The ApprenticeRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.5
65Rated ★ 1.0
Fair PlayRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
NowhereRated ★ 2.5
ReptileRated ★ 3.5