Series
Ratings
134
Itaewon ClassRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 2.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
The DaysRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0