Series
Ratings
141- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 3.0
New AmsterdamRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0