Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 1.5
FuryRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
K2Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
Into the StormRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5