Movies
Ratings
748- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
StrongerRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The TerrorizerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
PossessedRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
I Am Heath LedgerRated ★ 3.0
Running on EmptyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.5
The Empire of ShameRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5