Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0