Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Wedding SingerRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0