Movies
Ratings
352
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0