Movies
Ratings
644
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 5.0
The PactRated ★ 0.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 1.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
DamageRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0