Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0